E shtunë, 19 Gusht 2017
Lifestyle Te gjitha TIP top

Blendi dhe Ines Fevziu para 20 vitesh


blendi-ines

Këtë vit emisioni ‘Opinion’ shënon 20 vite transmetim dhe Blendi Fevziu herë pas here nxjerr foto të arkivës së tij për t’i ndarë me ndjekësit në Instagram. I kujdesshëm për ruajtjen e dokumenteve, koleksioneve dhe fotove të vjetra, kësaj radhe ai ka postuar një foto nga shtatori i vitit 1998, kur për herë të parë Sali Berisha shkoi në emisionin opinion.

E ndërsa Fevziun e Berishën i kemi parë shpesh nëpër foto të vjetra, vëmendjen na e tërhoqi gruaja që pamë në këtë foto, bashkëshortja e Blendit. Ajo shfaqet rrallë në media dhe ruan një profil të ulët publik, ama sa herë që del, kujdeset që të duket gjithnjë elegante dhe me stil. E tillë ka qenë edhe gati 20 vite më parë, ndërkohë që në portret, përngjan me vajzën e madhe të çiftit, Mishel.

fevziuco

Me këto shenja zodiakale, më mirë mos e merrni mundimin të provoni një romancë

Kush është partneri i jetës suaj? Është e shkruar në yje. Ja shenjat që ...

Lexo më shumë

/O.Zh/Tiranapost.al/

White Gallery

Rr. Ibrahim Rugova, perball Sky Tower ish zona e bllokut Tirane

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Zgjedhja e Editorit

Ema Andrea merr një dhuratë elegante nga Edi Rama