Lifestyle Modë Te gjitha TIP top

Këto janë këpucët Zara që po i blejnë të gjitha për vjeshtë


Zara - Louise / Avenue Louise Bruxelles / Chaussures / Shopping by CityPlug.be

Zara Mon Amour! Sa mirë që e kemi, sidomos tani që nëpër dyqane po lançohet një linjë e re, që quhet Bestsellers dhe përfshin të gjitha veshjet e kult të stinës. Në faqen amerikane të markës koleksioni është tashmë i disponueshëm dhe shumë shumë shpejt do të jetë edhe në dyqane. Me sa duket qenkan një palë këpucë që të gjitha, po të gjitha ama, i duan t’i kenë. Që nga Amerika në Britani. Dhe nuk kanë faj, sepse bëhet fjalë për balerinat prej kadifeje me majë më të bukura që kemi parë ndonjëherë. Këpucët perfekte të vjeshtës 2017? Kushtojnë vetëm 28 euro! Mundesh të mos i adhurosh?

kepucet zara

Ja cilat janë qytetet më të mira në botë për të jetuar

Revista “The Economist” ka përpiluar edhe këtë vit listën me qytetet me ...

Lexo më shumë

White Gallery

Rr. Ibrahim Rugova, perball Sky Tower ish zona e bllokut Tirane

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Zgjedhja e Editorit

Elvana, Emina dhe Angela kanë tjetër status