E shtunë, 19 Gusht 2017
Aktualitet Kryesore Te gjitha

Kryeminstri Rama vëzhgon perëndimin e diellit me Zahon mbi shpinë


rama-zaho

Edi Rama po kalon pushimet e verës me familjen e tij në jug të vendit dhe mesa duket po e shfrytëzon këtë kohë maksimalisht për të kompensuar oraret e zgjatura të fushatës dhe një viti shumë intensiv politik.

Ai ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram ku shfaqet duke mbajtur mbi shpinë djalin e tij të dytë Zahon dhe të dy shijojnë perëndimin e diellin. K.H/ tiranapost.al

Me këto shenja zodiakale, më mirë mos e merrni mundimin të provoni një romancë

Kush është partneri i jetës suaj? Është e shkruar në yje. Ja shenjat që ...

Lexo më shumë

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Zgjedhja e Editorit

Ema Andrea merr një dhuratë elegante nga Edi Rama