E shtunë, 19 Gusht 2017
Aktualitet Kryesore Te gjitha

Lihet i lirë deputeti Aqif Rakipi


aqiz

Do të hetohet në gjendje të lirë. Ky është vendimi i Prokurorisë për deputetin, Aqif Rakipi që aksidentoi mëngjesin e sotëm një 53-vjeçar. Deputeti Rakipi do procedohet në gjendje të lirë për largim nga vendi i aksidentit dhe shkelje të rregullave të qarkullimit.

Deputeti i PDIU-së u përfshi sot në një aksident me makinën e tij tip Benz me targa AA002 CY dhe përplasi për vdekje tregtarin nga Kashari, Seit Sorra, 53 vjeç.

Mësohet se deputeti është liruar me urdhër të Prokurorisë dhe pritet të hetohet në gjendje të lirë.

Me këto shenja zodiakale, më mirë mos e merrni mundimin të provoni një romancë

Kush është partneri i jetës suaj? Është e shkruar në yje. Ja shenjat që ...

Lexo më shumë

Lajm në përditësim… /Copyright Tiranapost.al

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Zgjedhja e Editorit

Ema Andrea merr një dhuratë elegante nga Edi Rama