E shtunë, 19 Gusht 2017
Lifestyle Te gjitha TIP top

Mihrije, shiko tek zogu


mihrije

Kush e ndjek Mihrije Brahën në Instagram dhe kush e mban mend se si ishte në fillim të viteve ’90, e kupton që nuk ka ndryshuar shumë. Përveçse ruan të njëjtin fizik, të njëjtin pasion për t’u veshur me shumë ngjyra (më parë eksperimentonte edhe me flokët ngjyra-ngjyra), ka ruajtur edhe të njëjtin qëndrim kur bën foto.

mi2

Po të shohësh, në të gjitha fotot ajo shikon lart, si të shihte diellin me ca qëndrime largpamëse prej modelesh të ‘Vogue’ të 93-shit, vetëm se fotograf në shumicën e rasteve është bashkëshorti i saj Naimi, kurse kuratore imazhi vetë ajo dhe këto foto janë thjesht ca poza plazhi që nuk do të botohen nëpër revista mode, por në Instagramin e saj dhe shumë shumë në ndonjë portal gossip.

Me këto shenja zodiakale, më mirë mos e merrni mundimin të provoni një romancë

Kush është partneri i jetës suaj? Është e shkruar në yje. Ja shenjat që ...

Lexo më shumë

mi3

Kështu që Mihrije, shiko zogun, qëndro lirshëm dhe buzëqesh natyrshëm, sepse do të dukesh shumë më bukur.

/O.Zh/Copyright Tiranapost.al/

Një ditë e brengosur për shkak të profesionit

Nga Diana Çuli* Disa ...

Lexo më shumë
White Gallery

Rr. Ibrahim Rugova, perball Sky Tower ish zona e bllokut Tirane

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Zgjedhja e Editorit

Ema Andrea merr një dhuratë elegante nga Edi Rama