Kryesore Personazh Te gjitha

Rama, Linda dhe Zaho lënë Dhërmiun për disa orë…


Rama foto logo

Në shëtitoren e Himarës ka tërhequr vëmendjen e pushuesve veçanërisht një familje. Kryeministri së bashku me Lindën dhe Zahon po pushojnë këto ditë në Dhërmi, por mesa duket në mbrëmje i ka marrë malli për pak atmosferë qyteti dhe treshja ka preferuar të shëtisë në këmbë në pedonalen e Himarës. Mami Linda dhe Zaho pothuaj janë veshur njësoj këtë herë, por edhe babi Edi është në të njëjtin stil, këmishë e derdhur lino siç preferohen në mbrëmjet e verës./Tiranapost.al

Rama foto logo

Ja cilat janë qytetet më të mira në botë për të jetuar

Revista “The Economist” ka përpiluar edhe këtë vit listën me qytetet me ...

Lexo më shumë

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Zgjedhja e Editorit

Elvana, Emina dhe Angela kanë tjetër status