Kryesore Politikë Te gjitha

Rama publikon raportin e dëgjesave me qytetarët e Fierit: Ja shqetësimet e tyre kryesore


ramaa

Kryeministri Edi Rama ka publikuar këtë të dielë raportin e dëgjesave dhe ankesave që vijnë nga qytetarët për qarkun e Fierit.

Bie në sy se për qytetarët fierakë shqetësimi më i madh lidhet me përfundimin e procesit të legalizimeve, ndjekur nga mbetjet dhe menaximi i tyre. nuk mbeten pas as shqetësimi lidhur me përfundimin e projektit për rehabilitimin e qendrës së qytetit apo edhe të projektit të ujësjellës-kanalizimeve.

Në postimin e tij, ashtu siç është bërë tashmë e zakonshme, shefi i qeverisë ka ndarë edhe rarportin e rezultateve të zgjedhjeve për çdo bashki të këtij qarku.

Ja cilat janë qytetet më të mira në botë për të jetuar

Revista “The Economist” ka përpiluar edhe këtë vit listën me qytetet me ...

Lexo më shumë

Statusi i plotë:

RAPORTI JUAJ

Pasqyra zgjedhore dhe raporti i dëgjesave për Qarkun Fier.

Apeli për shqiptarët gjatë udhëtimeve: Respektoni rregullat e zonës Shengen, ndryshe....

“Respektoni rregullat e lëvizjes së lirë në zonën Shengen, ...

Lexo më shumë

Miqtë e këtij rrjeti nga qarku i Fierit, janë të lutur të bëjnë sugjerime apo ankesa që sipas tyre mund të mungojnë në këtë raport🇦🇱

Faleminderit

20728007_10155048296061523_6495234171291148429_n 20728162_10155048296076523_7919220098527135403_n 20770108_10155048295906523_8913826299243848225_n 20799886_10155048296201523_7681656617292876984_n

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Zgjedhja e Editorit

Elvana, Emina dhe Angela kanë tjetër status