E shtunë, 19 Gusht 2017
Aktualitet Te gjitha

Sa shumë dallgë paska deti sot


dallge

Të gjithë janë me pushime dhe të gjithë postojnë foto. Por sot ajo që na bëri përshtypje ishin fotot në shkumën e dallgëve.

Meteorologët paralajmëruan rënie të temperaturave 6-8 gradë dhe mesa duket kjo gjë ka sjellë edhe krijimin e dallgëve të mëdha në bregdet, deri në 5 ballë.

Edhe pushuesit në Durrës thanë për Tiranapost.al se deti sot ka qenë me dallgë të mëdha.

Me këto shenja zodiakale, më mirë mos e merrni mundimin të provoni një romancë

Kush është partneri i jetës suaj? Është e shkruar në yje. Ja shenjat që ...

Lexo më shumë

Megjithatë kjo nuk i ka ndaluar pushuesit që të mos shijojnë plazhin./ Copyright Tiranapost.al

dallggg
Deti në Spille, Durrës.

20813477_10207401843924371_1173818559_oHimarë

ddallg
Deti në Jalë, Himarë.

Një ditë e brengosur për shkak të profesionit

Nga Diana Çuli* Disa ...

Lexo më shumë

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Zgjedhja e Editorit

Ema Andrea merr një dhuratë elegante nga Edi Rama