Aktualitet

3 fjalë për çdo grua, sipas shenjës së horoskopit

3 fjalë për çdo grua, sipas shenjës së horoskopit

Përshkrime të gjata për çdo shenjë horoskopi duhet të keni lexuar vazhdimisht. Kësaj radhe gratë janë përkufizuar me 3 fjalë.

Dashi                                                                                            

Me vetëbesim, e shkathët, impulsive

Demi

E vetëpërmbushur, besnike, dembele

Binjakët

E çmendur, inteligjente, e paparashikueshme

Gaforrja

Xhentile, mirëkuptuese, e dashur

Luani

Provokuese, ekstroverte, egocentrike

Virgjëresha

Kurioze, pesimiste dhe praktike

Peshorja

Ekstroverte, feminile, e pavendosur

Akrepi

Enigmatike, tërheqëse, diva

Shigjetari

Energjike. E hapur, guximtare

Bricjapi

Me shumë humor, kokëforte dhe e vendosur

Ujori

Kontradiktore, ekstravagante dhe e dhembshur

Peshqit

E përulur, e ndjeshme, altruiste

*Artikulli i Giorno dopo Giorno u përshtat në shqip nga Fabjola Hije