SPORT

Supergol i shënuar nga Manaj

Rei Manaj shënoi një supergol për Pisën por kjo nuk mjaftoi që skuadra e tij të merrte qoftë edhe një pikë ndaj Viçenzës ndaj së cilës u mund 2-1.

Manaj hyri në lojë në minutën e 61 dhe 3 minuta pasi zbriti në fushë, shënoi një gol spektakolar.

Ky ishte goli i parë për sulmuesin e kombëtares që prej transferimit tek Pisa.

https://youtu.be/klnhAEsEkFg