Showbiz

5 ide se si t’i vishni me stil çizmet deri tek kyçi i këmbës

5 ide se si t’i vishni me stil çizmet deri tek kyçi i

Çizmet deri tek kyçi i këmbës, ja si t’i veshësh me stil:

Një nga artikujt e preferuar për stinën e vjeshtës janë çizmet në lartësinë e kaviljes.

Të këndshme, me stil dhe mbi të gjitha praktike, ato janë zgjedhja perfekte për periudhën e kalimit nga i ngrohti në të ftohtë.

Me T- shirt dhe minifund lëkure për një look pikant, me një fustan të gjatë për një imazh më femëror apo me pantallona të gjera dhe bluzë për një look të përshtatshëm për zyrë; ka plot mënyra për t’i kombinuar më së miri në këtë sezon vjeshtë - dimër. Ndaj hidhu një sy propozimeve të mëposhtme nga Grazia  dhe zgjidh të preferuarin tënd.

[caption id="attachment_298058" align="aligncenter" width="800"] Foto nga Grazia[/caption]

[caption id="attachment_298064" align="aligncenter" width="800"] Foto nga Grazia[/caption]

[caption id="attachment_298063" align="aligncenter" width="800"] Foto nga Grazia [/caption]

[caption id="attachment_298064" align="aligncenter" width="800"] Foto nga Grazia [/caption]

*Ky shkrim u përshtat nga www.grazia.it