Showbiz

6 kombinimet që i shohim gjatë gjithë kohës në Instagram dhe nuk na shpenzojnë

6 kombinimet që i shohim gjatë gjithë kohës në

Të gjitha mund të kemi fiksim një pallto “Max Mara” ose një fustan nga “Prada”, por kur shohim shumën e mbetur në bankomat e kuptojmë se çfarë çmimesh përballojmë.

Pavarësisht kësaj ka disa stile që të bëjnë të dukesh sikur ke harxhuar një thes me para, edhe pse kjo nuk është e vërtetë.

Kleçka qëndron se nuk duhet që të blini një veshje që kërkon shumë mundim për të gjetur kombinimin e duhur, sepse kështu do të shpenzoni më shumë sesa mundeni.

Bluzë + xhinse + këpucë me taka

Fustan i trashë + atlete

Veshje njëngjyrëshe

Kostum me pantallona

Fustani i zi klasik

Bluzë + fund me pala + çizme deri te kyçi

/Burimi WhoWhatWear/ Tiranapost.al