SPORT

Di Maria, edhe më pranë Interit

Angel Di Maria gjithnjë e më pranë Interit. Do të jetë argjentinasi i Paris Saint Germain, goditja e madhe e zikaltërve në merkato.

Është e bindur për këtë e përditshmja italiane Corriere Dello Sport, që në titullin kryesor të kësaj të Premteje ka vendosur pikërisht mesfushorin e La Selecion i cili është vetëm një hap larg kalimit te Interi.

Për Di Marian interesohet edhe Juventusi por Interi është në avantazh krahasuar me bardhezinjtë pasi ka bërë hapa konkretë dhe shumë shpejtë ndodshta do të zyrtarizohet edhe transferimi i 29-vjecarit në Milano.