Aktualitet

'A i trembeni përballjes me Topallin?' Basha, shmanget: Kam prioritete të tjera

'A i trembeni përballjes me Topallin?' Basha, shmanget: Kam

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha mbajti një konferencë për shtyp gjatë së cilës mes të tjerash u pyet nga gazetarët:

Vetëm një ditë më parë Jozefina Topalli prezantoi “Levizje për Ndryshim”. A i trembeni përballjes me Topallin?

Basha: Jo

Gazetarja: A besoni ju sikundër gazetës së partisë tuaj, se Partia e Topallit apo e Patozit janë parti kukull dhe shtojcë të Ramës?

Basha: Nuk kam kohë për të humbur me asnjë person, kam prioritete të tjera. Prioritetet e mia i përcakton interesi publik dhe askush tjetër.