Aktualitet

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shëngjin: Tre të plagosur

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shëngjin: Tre të

Një aksident i rëndë rrugor raportohet të ketë ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin, pranë Knallës.

Mësohet se tre persona janë plagosur, pasi dy makina dhe një motor janë përplasur. Mes tre të lënduarve, njëri prej tyre është në gjendje më të rëndë.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes për të zbuluar shkaqet.

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shëngjin: Tre të

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shëngjin: Tre të