Aktualitet

Aksident në Bulqizë! Nëna dhe fëmija në gjendje të rëndë, dërgohen me helikopter në Tiranë

Aksident në Bulqizë! Nëna dhe fëmija në gjendje të

Një aksident i rëndë është regjistruar ditën e sotme në qytetin e Bulqizës. Sipas raportimeve mediatike, një automjet ka përplasur një nënë bashkë me fëmijën dhe për pasojë që të dy ndodhen në gjendje të rëndë.

Pritet që nëna dhe fëmija të merren me urgjencë në helikopter drejt kryeqytetit për të marrë trajtim mjekësor të specializuar.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Tiranapost.al