Aktualitet

Video/ Aksidentohet me makinë Ermal Fejzullahu! Flet këngëtari: Jam mirë

Video/ Aksidentohet me makinë Ermal Fejzullahu! Flet këngëtari:

Këngëtari Ermal Fejuzullahu pësoi një aksident me makinën e tij “Range Rover” pasditen e sotme, sipas mediave kosovare.

Ai është përplasur me shtyllën e semaforit në Prishtinë dhe këngëtari nuk ka pësuar lëndime, përveç dëmeve materiale të automjetit.

Video/ Aksidentohet me makinë Ermal Fejzullahu! Flet këngëtari:

Gjendja e tyre shëndetësore është e mirë dhe këtë e ka treguar vetë Ermali me anë të një video mesazhi në Instastory.

“Doja t’iu njoftoja se kam qenë pjesë e një aksidenti bashkë me disa anëtarë të familjes, të gjithë jemi shëndoshë e mirë dhe nuk është diçka për t’u bërë tragjike. Faleminderit që keni treguar shqetësim dhe kujdes shumë të veçantë”, shprehet Ermali.