Aktualitet

Ambasada amerikane: Dënojmë ashpër sulmin vdekjeprurës në Top Channel

Ambasada amerikane: Dënojmë ashpër sulmin vdekjeprurës

Ambasada e SHBA-ve ka reaguar për sulmin e rëndë në Top Channel.

“Ambasada e SHBA në Tiranë dënon ashpër sulmin vdekjeprurës në Top Channel dhe i shprehim ngushëllimet më të thella familjes së viktimës. I bëjmë thirrje organeve të rendit të kryejnë një hetim gjithëpërfshirës që do të sjellë para drejtësisë autorët.”- thuhet në njoftim.