Showbiz

Babai i reperit shqiptar humb jetën nga Covid!

Babai i reperit shqiptar humb jetën nga Covid!

Reperi nga Kosova, Elinel, ndau me ndjekësit e tij dje lajmin e trishtë të vdekjes së babait.

Babai i reperit shqiptar humb jetën nga Covid!

Në një postim në Instagram, ku shfaqej i ati mes tokës së mbledhur, reperi shkroi: “Pusho n’paqe bab”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pusho n'paqe BAB.

A post shared by ELINEL ??? (@rrugaco) on

Sipas ‘Prive’, babai i Elinel ka qenë i infektuar dhe ndërroi jetë pas komplikimeve të shkaktuara nga COVID-19.

Në raportin 24 orësh të publikuar ditën e djeshme nga Ministria e Shëndetësisë në Kosovë u raportua për një viktimë, që mësohet të ishte babai i Elinel.