Aktualitet

Dedikimi i Greg Ramës për gjyshen e ndjerë

Dedikimi i Greg Ramës për gjyshen e ndjerë

Pas njoftimit për ndarjen nga jeta të gjyshes së tij, Gregor Rama ka bërë një dedikim në rrjetet sociale.

Me një foto ku Gregu shfaqet i qeshur bashkë me gjyshen e tij të ndjerë, një kujtim i lumtur mes tyre, tregon lidhjen e fortë që pati me të.

“Këshillat e tua më të vyera, batutat dhe çdo përpjekje e jotja për të luftuar dhe tejkaluar çdo vështirësi dhe betejë do jenë të paharrueshme tek unë! U prehsh në paqe”, shkruan djali i kryeministrit.

Dedikimi i Greg Ramës për gjyshen e ndjerë

Aneta Rama u nda nga jeta sot në moshën 82-vjeçare.

Lexo me shume: