Aktualitet

Dita nis me vranësira. Lexo parashikimin e motit me tabelën për çdo qytet

ytet

Dita nis me vranësira. Lexo parashikimin e motit me tabelën për

Sipas MeteoAlb: Territori Shqiptar do jete me alternime kthjellimesh dhe vranesirash kalimtare ne pjesen e pare te dites. Por oret ne vijim do te sjellin shtim te vranesirave ne vendin tone, ku me te dukshme vranesirat do te jene ne zonat Veriore dhe Lindore.

Temperaturat e ajrit do te rriten në mëngjes, Por do te ulen në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 0°C deri në 18°C.

Era do fryjë e lehte ne toke dhe mesatare ne det me shpejtesi 35 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar dallgëzim 3 ballë.

Dita nis me vranësira. Lexo parashikimin e motit me tabelën për