Aktualitet

Dy raste me Covid në Elbasan, njëri në gjendje të rëndë sillet tek Infektivi

Dy raste me Covid në Elbasan, njëri në gjendje të

Një grua dhe një burrë kanë rezultuar pozitiv me Covid mbrëmjen e sotme në Elbasan.

Dy rastet janë përcaktuar gjatë ekzaminimit në mushkëri me skaner.

Njëri prej të infektuarve është nisur drejt Spitalit Infektiv, pasi ka pasur probleme me frymëmarrjen.

Më parë ditën e sotme janë konfirmuar 3 raste me COVID-19 që i përkasin bluzave të bardha.