Aktualitet

E goditi skrepi në kantierin e ndërtimit, ndërron jetë 25-vjeçari nga Vlora

E goditi skrepi në kantierin e ndërtimit, ndërron jetë

Një 25-vjeccar në Vlorë ka humbur tragjikisht jetën gjatë punës në kantier ndërtimi. Ai është goditur nga skrepi dhe nuk ka mundur t`u mbijetojë plagëve të marra.

Ngjarja ndodhi në zonën e njohur si Uji i Ftohtë pranë Kalasë.

25-vjeccari, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur, u dërgua në spital, ku edhe ndëroi jetë.