Aktualitet

Edi Rama një puthje në buzë me Lindën për të kujtuar 10-vjetorin

Edi Rama një puthje në buzë me Lindën për të

Një dedikim me shumë dashuri dhe ndryshe i kryeministrit Edi Rama për bashkëshorten e tij Linda në 10-vjetorin e martesës.

Si rrallëherë kreu i qeverisë ka postuar një foto duke i shprehur dashurinë me një puthje në buzë dhe një buqetë me lule rozë dhe të bardha.

Fjalët e tepërta nuk kanë vend, ndërsa në përshkrim shkruan vetëm: “10 vjet”, bashkë me emojin e një zemre.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10 VJET??

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Ky postim vjen për të kujtuar anën tjetër të kreut të qeverisë, duke e zhveshur nga posti që mban, dhe për të treguar anën e tij të zakonshme si bashkëshort.