Aktualitet

Elisa Spiropali i përgjigjet sondazheve me një video ku në fakt meriton “likes”

Elisa Spiropali i përgjigjet sondazheve me një video ku në fakt

Zor të besosh se Ministrja Spiropali një nga figurat më politikë në PS, gjithnjë e pakursyer në përplasjet me kundërshtarët, - se kjo video është postuar si e radhës.

Një video ku Spiropali kërcen me studentët akademisë së kërcimit “Arbiol Dardha Dance Studio” në Kamëz.

Në fakt kërcen aq bukur dhe ka marrë shumë “likes” dhe vëmëndje nga personazhe të njohur e të panjohur.

Tiranapost.al