Aktualitet

Foto/ Deputetja Gjylameti sjell në jetë djalin dhe zbulon emrin e veçantë

Foto/ Deputetja Gjylameti sjell në jetë djalin dhe zbulon emrin e

Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti ka sjellë në jetë djalin e saj. Lajmin e ka bërë vetë me dije sot përmes një postimi në rrjetet sociale, ku zbulon edhe emrin e bebit: Kron!

Foto/ Deputetja Gjylameti sjell në jetë djalin dhe zbulon emrin e

Deputetja ka postuar foton e ëmbël me dorën e Kron, ndërsa sipër fotos ajo shkruan: Një tjetër rreze drite ndricoi mendjet e ngrohu zemrat tona ! Mirë se erdhe Kron ??

Në periudhën e fundit të shtatzënisë, deputetja u infektua me koronavirus, por fatmirësisht nuk përjetoi simptoma dhe qëndroi e izoluar për dy javë duke ndjekur këshillat e mjekëve.

Blerina Gjylameti është nëna e një tjetër djali, Joelit 10-vjeçar, me të cilin poston jo rrallëherë foto në rrjete sociale.

Deputetja është e martuar me Kostika Gjylametin.

Foto/ Deputetja Gjylameti sjell në jetë djalin dhe zbulon emrin e