Aktualitet

Foto/ Ditëlindje tek Infektivi. Doktoreshë Ada i bën surprizë të atit të shtruar me Covid

Foto/ Ditëlindje tek Infektivi. Doktoreshë Ada i bën

Doktoresha reanimatore Ada e cila u shërben pacientëve me koronavirus tek Infektivi suprizoi babanë e saj në 60 vjetorin e lindjes. Prej disa ditësh, babai i doktoreshës është i shtruar për tu trajtuar nga koronavirusi.

Doktoreshë Najada Çomo ka zbuluar pamjet dhe shkruan me fjalë prekëse se kolegia e saj Ada mes lotëve e gjeti forcën të gëzonte babanë e saj.

Foto/ Ditëlindje tek Infektivi. Doktoreshë Ada i bën

Doktoreshë Najada: 

E bukur, ne ditet tona , babai i doktoreshes Reanimatore Ades, u be,
60 vjec,duke qene i shtruar ne Spital, disi me mire, dhe Ada midis loteve, e gjeti forcen te gezonte babane e saj ?
Je vajze e Shkelqyer Dr Ada !
Vite te Shendetshme i Urojme