Aktualitet

Foto-Video/ Çmendet moti edhe në jug, trafik i rënduar në hyrje të Vlorës

Foto-Video/ Çmendet moti edhe në jug, trafik i rënduar në

Pushuesit lanë në mes fundjavën në bregdet, për shkak të motit me reshje shiu dhe erë që ka përfshirë edhe jugun e Shqipërisë. Në Llogara ka shumë mjegull duke e vështirësuar qarkullimin e makinave, ndërsa në hyrje të Vlorës, nga Radhima e tutje është rënduar trafiku me makina i pushuesve të cilët po kthehen.

Fotoja e mbërritur në redaksinë e Tiranapost tregon vargun e gjatë me makina në pritje për të lëvizur.

Foto-Video/ Çmendet moti edhe në jug, trafik i rënduar në