Aktualitet

Foto/ Përplasen dy makina tek kryqëzimi i Porcelanit

Një aksident tek kryqëzimi i Porcelanit në rrugën Hoxha Tahsin raportohet të ketë ndodhur mëngjesin e sotëm, në orën 05:30. Mësohet se dy makina janë përplasur mes tyre dhe njëra ka përfunduar e përmbysur në rrugë.

Në fotot e publikuara nga LSA shihen dy makinat, një tip Ford me targa AA 745 AV dhe një Volksëagen me targa AA 346 UU të dëmtuara, me Fordin që ka përfunduar i kthyer përmbys.

Deri më tani nuk raportohet për viktima dhe nuk dihet nëse ka të plagosur rëndë nga aksidenti.

Foto/ Përplasen dy makina tek kryqëzimi i Porcelanit

Foto/ Përplasen dy makina tek kryqëzimi i Porcelanit

Foto/ Përplasen dy makina tek kryqëzimi i Porcelanit

Foto/ Përplasen dy makina tek kryqëzimi i Porcelanit

Foto/ Përplasen dy makina tek kryqëzimi i Porcelanit

Foto/ Përplasen dy makina tek kryqëzimi i Porcelanit

Foto/ Përplasen dy makina tek kryqëzimi i Porcelanit

Foto/ Përplasen dy makina tek kryqëzimi i Porcelanit

Foto/ Përplasen dy makina tek kryqëzimi i Porcelanit