Aktualitet

Foto/ Po lëvizte me Porche me mijëra paund brenda, ndalohet i riu

Foto/ Po lëvizte me Porche me mijëra paund brenda, ndalohet i riu

I janë gjetur në makinën Porsche Caen një sasi prej 35 mijë paundësh. Policia ka arrestuar personin teksa lëvizte me makinën në autostradën Tiranë-Elbasan.

Sipas mediave, makina me targa AA 666 Y: është në pronësi të Algert Lloçi, i cili jeton në Tiranë. Ai është shoqëruar në komisariat dhe po jep sqarime për origjinën, si dhe destinacionin e sasisë së parave.

Foto/ Po lëvizte me Porche me mijëra paund brenda, ndalohet i riu