Aktualitet

Gjendet e mbytur në rezervuar një grua në Surrel

Gjendet e mbytur në rezervuar një grua në Surrel

Një trup i pajetë është gjetur sot i mbytur në rezervuarin e Surrelit.

Informacionet paraprake të policisë bëjnë me dije se trupi i pajetë është gjetur rreth orës 09:00 të mëngjesit të sotëm.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës, por sipas policisë në trupin e së ndjerës nuk janë identifukuar shenja dhune.

Ndërkohë policia është në vendngjarje dhe po punon për identifkimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.