Aktualitet

Gjendet e mbytur 70-vjeçarja në lumin Osum

Gjendet e mbytur 70-vjeçarja në lumin Osum

Një e moshuar rreth të 70-ave është gjendur e mbytur mëngjesin e sotëm në lumin osum, Berat.

Policia njofton se trupi i pajetë i 70-vjeçares është nxjerrë nga lumi, ndërsa vijojnë hetimet për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e viktimës.

Ende nuk dihen detaje të tjera rreth ngjarjes së rëndë.

Tiranapost.al