Aktualitet

Gjendet i pajetë 38-vjeçari në Tiranë

Gjendet i pajetë 38-vjeçari në Tiranë

Një 39 vjeçar është gjetur i pajetë në zonën e Kodrave të Selitës në Tiranë.

Polia njofton se viktima me inicialet R. Ç., ishte larguar nga shtëpia para disa ditësh. Pas ekzaminimit të trupit nuk janë vërejtur shenja dhune tek 39-vjeçari.

Njoftimi i Policisë

“Në vendin e quajtur “Kodrat e Selitës” është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhunë shtetasi R. Ç., 39 vjeë, i larguar nga banesa me datë 14.09.2021. Punohet për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.”

Tiranapost.al