Aktualitet

Humb betejën me koronavirusin pedagogu që mbeti i verbër nga tërmeti

Humb betejën me koronavirusin pedagogu që mbeti i verbër nga

Ka humbur betejën me koronavirusin pedagogu i Universitetit Politeknik Klement Qerimi. Mësohet se ai ishte intubuar teksa ndodhej i shtruar në Spitalin Infektiv dhe nuk ka mundur dot të mbijetojë. Lajmin e kanë bërë të ditur të afërm të tij, miq dhe studentë të cilët kanë postuar në rrjetet sociale.

Klement Qerimi është pedagogu të cilit iu shkatërrua shtëpia nga tërmeti fatal i nëntorit, ku humbi edhe shikimin.

Humb betejën me koronavirusin pedagogu që mbeti i verbër nga

Humb betejën me koronavirusin pedagogu që mbeti i verbër nga

Humb betejën me koronavirusin pedagogu që mbeti i verbër nga