Aktualitet

Humb jetën një punëtor në kantierin e aeroportit të Kukësit

Humb jetën një punëtor në kantierin e aeroportit të

Ka humbur jetën gjatë punës një nga punonjësit në kantierin e aeroportit të Kukësit. Dyshimet e para janë se aksidentalisht është goditur nga kova e eskavatorit.

Ende nuk bëhet i ditur identiteti i viktimës.

Ndërkaq policia ndodhet në vendngjarje dhe po kryen hetimet.

*Tiranapost.al