Aktualitet

Infektohet me Covid kreu i Dhomës së Tregtisë, është shtruar në spital

Infektohet me Covid kreu i Dhomës së Tregtisë, është

Kreu i Dhomës së Tregtisë, Nikolin Jaka, rezulton pozitiv me Covid-19.

Lajmi u publikua nga ‘News 24’, ndërsa raportohet se është shtruar në spitalin Infektiv prej paradites së djeshme.

Jaka ndodhet nën kujdesin e mjekëve të Infektivit dhe gjendja e tij është e qëndrueshme.

Gjatë 24 orëve të fundit u raportua për 64 të prekur, ndërsa dy persona të infektuar me Covid ndërruan jetë.

Lexo më shumë: