Aktualitet

Lajm i fundit/ Të shtëna me armë në zonën e ish-Bllokut. Dyshohet për një të vdekur

Lajm i fundit/ Të shtëna me armë në zonën e

Të shtëna me armë janë raportuar pak minuta më parë në zonën e ish-bllokut. Ngjarja sapo ka ndodhur ndërsa dyshohet për një viktimë. Të shtënat thuhet të kenë ardhur në një nga zonat më të populluara të kryeqytetit, pranë 'Sky Tower' në mes të zonës së ish Bllokut. Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje.

Mbetët ende e paqartë se çfarë ka ndodhur konkretisht dhe personat e përfshirë. Pritet që ngjarja të zbardhet në minutat në vijim.

Zona ish-Bllokut në Tiranë mbetet problematike përsa i përket ngjarjeve me plagosje dhe vrasje/ Lajmi në përditësim…