Aktualitet

Lëkundje tërmeti në Elbasan

Lëkundje tërmeti në Elbasan

Lëkundje tërmeti janë regjistruar të dielën në Elbasan. Sipas EMSC tërmeti kishte magnitudë 4,2 ballë.

Ndërsa, epiqendra ka qenë 10 km larg Elbasanit dhe 31 km larg Tiranës, në fshatin Vidhas të Elbasanit.

Lëkundje tërmeti në Elbasan