Aktualitet

Llogaraja mbulohet nga mjegulla! ARRSH: Drejtuesit të bëjnë kujdes

Llogaraja mbulohet nga mjegulla! ARRSH: Drejtuesit të bëjnë

Ditën e sotme pritet një përkeqësim i motit në të gjithë vendin. Autoriteti rrugor Shqiptar bën me dije se Llogaraja që në orët e para të mëngjesit është e mbuluar nga mjegulla, gjë që e ka bërë të vështirë kalimin e automjeteve.

Llogaraja mbulohet nga mjegulla! ARRSH: Drejtuesit të bëjnë

ARRSH njofton se drejtuesit duhet të bëjnë kujdes, të reduktojnë shpejtësinë dhe të respektojnë sinjalistikën.

Llogaraja mbulohet nga mjegulla! ARRSH: Drejtuesit të bëjnë

Tiranapost.al