Aktualitet

Makina përplas kalimtarin me biçikletë, ambulanca menjëherë në vendngjarje

Makina përplas kalimtarin me biçikletë, ambulanca

Një aksident rrugor ka ndodhur pak më parë në “Rrugën e Kosovarëve”.

Bëhet me dije se një automjet tip “Benz” ka përplasur një person që po lëvizte me biçikletë.

Makina përplas kalimtarin me biçikletë, ambulanca

Mësohet  se i aksidentuari nuk ka marrë goditje të rënda dhe është jashtë rrezukut për jetën.

Makina përplas kalimtarin me biçikletë, ambulanca

Ndërkohë raportohet se ambulanca ka mbërritur menjëherë në vendngjarje.