Aktualitet

Manastirliu kafe me Tritan Kalon: Together Forever

Manastirliu kafe me Tritan Kalon: Together Forever

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu është takuar në një kafe pune siç e quan ajo, me Tritan Kalon, profesorin që sot la në mënyrë të bëftë Komitetin Teknik.

Kalo nuk ka komentuar deri më tani asgjë, por ministrja shkruan poshtë fotos:

Një kafe pune me Prof. Tritan Kalon, që prej shumë kohësh i kemi periodike, për të ndarë mendime e këshilla.

Mirënjohje për kontributin e tij të vlefshëm në Komitetin Teknik të Ekspertëve, përgjatë një viti sfidues dhe aspak të lehtë të përballjes me pandeminë Covid19.

Prof. Kalo do vazhdojë të japë kontributin e tij në shërbim të pacientëve, si gjithmonë me profesionalizmin dhe ndjenjën e lartë të përgjegjësisë.

Bashkë kemi një thirrje: Ju lutemi zbatoni masat.

#Maskën

#Distancën

#Higjienën

#Bashkë do ia dalim!

Dhe në fund po ia huazoj me leje Prof. Kalos, atë shprehjen që përdor gjithmonë: “Together Forever”.

#Krenare??

Tiranapost.al