Aktualitet

Mblidhet asambleja e PS-së në Vlorë, votohet për emrin që do të garojë për kryebashkiak

Mblidhet asambleja e PS-së në Vlorë, votohet për emrin

Është mbledhur sot në Vlorë, asambleja e Partisë Socialiste.

Sot në asamble do të votohet për emrin e kryetarit të bashkisë me votim të fshehte midis emrave Fate Velaj dhe Ermal Dredha.


Rama është shoqëruar nga drejtuesi politik i PS-së, Blendi Klosi dhe deputeti Vullnet Sinaj.