Aktualitet

Mbytet një pushues nga Kosova, i moshuari pësoi infarkt në det

Mbytet një pushues nga Kosova, i moshuari pësoi infarkt në det

Një ngjarje e rëndë u shënua mëngjesin e sotëm në plazhin e Velipojës. Një pushues nga Gjakova është mbytur teksa lahej në det.

Viktima është 76 vjeç dhe quhet Martin Gjini. Sipas hetimeve paraprake ai ka pësuar infarkt teksa lahej në det

Një ditë më parë një 73-vjeçar nga Kosova ndërroi jetë në Shkëmbin e Kavajës në Durrës.