Aktualitet

Me birra përpara, Yuri Kim ndjek ndeshjen Suedi-Spanjë në “Tirana Fan Zone” bashkë me Veliajn dhe dy ambasadorët europianë

Me birra përpara, Yuri Kim ndjek ndeshjen Suedi-Spanjë në

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka zgjedhur “Tirana Fan Zone” këtë mbrëmje për të parë ndeshjen Suedi –Spanjë,e vlefshme për Kampionatin Europian.


Ka qenë vetë ambasadorja amerikane Yuri Kim që ka publikuar një foto ku shihet edhe kryebashkiaku Erion Veliaj, ambasadorja suedeze Elsa Hastad dhe ambasadori spanjoll.


“Tani nga Sheshi “Skënderbej”. Jam e dyzuar – E dua Suedinë, por gjithashtu e dua edhe Spanjën. Do dëshiroja të luante Shqipëria sepse atëherë nuk do të kishte vend për dyshime”, shkruan Kim.

View this post on Instagram

A post shared by Yuri Kim (@amb_yurikim)