Aktualitet

Ndahet nga jeta avokatja që mbronte të drejtat e grave dhe s`e njihte humbjen

Ndahet nga jeta avokatja që mbronte të drejtat e grave dhe s`e njihte

Është ndarë nga jeta avokatja e njohur Denisa Daka. Miq dhe kolegë i kanë dhënë lamtumirën përmes postimeve në rrjete sociale, duke shprehur dhimbjen për këtë humbje të parakoshme.

Edhe pse nuk e kishte bërë publike, prej disa muajsh avokatja Denisa Daka vuante nga një sëmundje serioze.

Ajo la pas dy fëmijë dhe një numër çështjesh të fituara në Gjykatë. Denisa Daka njihej ndryshe si mbrojtëse e të drejtave të grave dhe një profesioniste që nuk e njihte humbjen.

Ndahet nga jeta avokatja që mbronte të drejtat e grave dhe s`e njihte

Ndahet nga jeta avokatja që mbronte të drejtat e grave dhe s`e njihte

Ndahet nga jeta avokatja që mbronte të drejtat e grave dhe s`e njihte

Ndahet nga jeta avokatja që mbronte të drejtat e grave dhe s`e njihte

Tiranapost.al