Aktualitet

Ndërron jetë minatori 49 vjeç në minierën e Bulqizës

Ndërron jetë minatori 49 vjeç në minierën e

Një minator është goditur nga një masiv gurësh brenda minierës së Bulqizës dhe si pasojë ka humbur jetën.

Raportohet se viktima, Fiqiri Karaj ishte 49 vjeç. I ndjeri ishte duke punuar në një nga galeritë në zonën D.

Lajmi në përditësim...