Aktualitet

Në avionin nga Londra për në Kukës sot ishin dy Edi Rama

Në avionin nga Londra për në Kukës sot ishin dy Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka udhëtuar ditën e sotme në bordin e avionit “Air Albania” që u ul në Rinas dhe më pas u nis drejt Aeroportit të ri të Kukësit “ Zayed – Flatrat e Veriut”. Atje ai ka shkëmbyer batuta me pasagjerët, por rastësia ishte se një prej tyre quhej gjithashtu Edi Rama.

Në një postim në rrjetet sociale, Rama shkruan:

DY ADASHË?

Majtas Ed Rama i PD, kuksian Londre, djathtas Ed Rama i PS, katunar Surreli

View this post on Instagram

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

tiranapost.al