Aktualitet

Në Radhimë nuk po lëvizin dot makinat. Shihni në video çfarë po ndodh nga moti

Në Radhimë nuk po lëvizin dot makinat. Shihni në video

Pushuesit e jugut që po kthehen për shkak të motit të keq me reshje shiu, mjegull dhe erë kanë mbetur në Radhimë të Vlorës. Kjo për shkak të trafikut të rënduar dhe mes rrezikut për ndonjë aksident.

Në Tiranapost.al kanë mbërritur fotot dhe video ku shihen makinat që nuk po lëvizin dot prej minutash të tërë. 

Në Radhimë nuk po lëvizin dot makinat. Shihni në video

Në Radhimë nuk po lëvizin dot makinat. Shihni në video

Në Radhimë nuk po lëvizin dot makinat. Shihni në video