Aktualitet

Nga nesër deri të premten do të ketë ndërprerje të dritave në disa zona të Tiranës

Nga nesër deri të premten do të ketë ndërprerje të

Operatori për Shpërndarjen e Energjisë Elektrike njofton se nesër deri të premten, 5 qershor do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për disa zona. Konkretisht, do ketë ndërprerje në datat 2-3-4-5 qershor, nga ora 09:00 deri në orën 15:00, në:

-2 qershor
Ndroq, Pinet, Zhurje

-3 qershor
Pjesërisht "Rruga e Dibrës" tek Medreseja

Njoftimi i plotë: 

Stakim, 2-3 qershor

Për shkak të remontit të planifikuar në NST Ndroq dhe në fiderin A3 të kabinës së Medresesë, në datat 2-3 qershor do të stakohet energjia ⚡️në intervalin kohor 09:00-15:00.
Pa energji do të mbeten këto zona në Tiranë?

2 qershor
Ndroq, Pinet, Zhurje

3 qershor
Pjesërisht "Rruga e Dibrës" tek Medreseja

Ndërsa do preken dhe zona të tjera. Në një njoftim të dytë OSHEE bën me dije: 

Stakim, 3-5 qershor

Për shkak të remontit të planifikuar në NST Kinostudio, në datat 3-5 qershor gjatë intervalit kohor 09:00-13:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë?

3 qershor
Pjesërisht rruga “Aleksandër Moisiu”

4 qershor
Pjesërisht komuna Dajt, Babrru

5 qershor
Pjesërisht rruga “Sotir Caci”, Tufinë, Tujan, Ferraj, Carrë

Nga nesër deri të premten do të ketë ndërprerje të

 

Nga nesër deri të premten do të ketë ndërprerje të