Aktualitet

Ngacmoi seksualisht kushërirën, 23- vjeçari denoncohet në polici

Ngacmoi seksualisht kushërirën, 23- vjeçari denoncohet në

Një 23- vjeçar u arrestua nga Policia e Shtetit pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht kushërirën e tij.

I arrestuari është i riu me inicialet Sh. T. dhe ndalimi i tij është bërë nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 5.

Arrestimi i tij erdhi pas një denoncimi në polici, ndërsa në njoftim nuk jepen të tjera detaje për ngjarjen, e cila tashmë është nën hetim.